PK-BUD - Funkcjonalne i profesjonale elewacje budynków

Elewacja to jeden z najbardziej istotnych wierzchnich elementów budynku. Nie tylko pozwala zabezpieczyć go przed warunkami atmosferycznymi, ale przede wszystkim stanowi warstwę ociepleniową obiektów.

Istotnym elementem elewacji jest również jego funkcja estetyczna i reprezentacyjna. To element uzupełniający wygląd budynków, wpływający na ich wartość na rynku. Należy ją wykonać nie tylko z zachowaniem architektury przestrzennej, ale także zgodnie z układem zagospodarowania przestrzennego.

Przyczyny i metody wykonania elewacji

Najczęstszym powodem wykonania nowej elewacji budynku jest utrata ciepła przez dany obiekt, co wiążę się ze zwiększonymi kosztami za ogrzewanie i dużym marnotrawstwem ciepła. Wykonując elewacje staramy się dopasować ją nie tylko do układu przestrzennego, ale przede wszystkim do charakterystycznych elementów budynków. Elewacja musi być wykonana niezwykle dokładnie. Materiały muszą do siebie szczelnie przylegać, nawet w trudno dostępnych miejscach obiektu.

Elewacja wykonana przez naszą firmę z Leszna, nie tylko skutecznie zabezpiecza budynek, ale także nadaje mu nowe walory estetyczne, zwiększając jego wartość rynkową. Dzięki naszemu doświadczeniu w wykonywaniu elewacji w Lesznie, Poznaniu, Kościanie i Rawiczu, dokładnie wiemy, w których miejscach budynku występują największa utrata ciepła.

Wykonywana przez nas elewacja chroni budynek również przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, spalinami, czy deszczem. Posiadamy znajomość prawa i przepisów, które są niezbędne w określeniu kiedy będzie potrzebne pozwolenie na budowę lub zezwolenie konserwatora zabytków.

Elewacje budynków wykonujemy na obiektach mieszkalnych, szkolnych, czy magazynowych. Dotychczas nasze prace w zakresie wykonania elewacji znalazły uznanie w Spółdzielnie Mieszkaniowe, prywatne firmy, czy szkoły w Lesznie, Legnicy i Poznaniu.
usługi budowlane leszno usługi budowlane poznań
budowa domów jednorodzinnych kościan budowa domów jednorodzinnych leszno
© 2014 PK-BUD.
Created by
usługi budowlane leszno Leszno
ul. Niepodległości 15

tel. 65 520 79 02
kom. 601 836 548
pkbud@poczta.onet.pl