PK-BUD – to sprawdzona oferta remontowo-budowlana

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną z Leszna. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem drobnych i większych remontów, budową domów jednorodzinnych oraz wykonaniem elewacji w Poznaniu, Kościanie, Lesznie, Rawiczu i wielu innych miastach.

Nasza oferta jest kierowana do wszystkich tych, którzy:
• obawiają się, że remonty mogą zostać wykonane nieprofesjonalnie,
• mają obawy, że kupując budynek od dużego dewelopera trafią na wykonanie o niskiej jakości,
• boją się, że zastosowane elewacje nie będą odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne.

Głównym zakresem naszej działalności są elewacje, docieplenia, remonty oraz budowa domów jednorodzinnych pod klucz w Poznaniu, Lesznie, Kościanie, Rawiczu i okolicach. Nasza specjalizacja to w szczególności:

• docieplanie elewacji budynków w różnych technologiach,

• roboty remontowe ogólnobudowlane,

• budowa domków jednorodzinnych,

• adaptacja pomieszczeń lokali użytkowych,

• pokrycia dachowe w technologii VEDAG,

• budowa hal przemysłowych, zapleczy socjalno-biurowych,

• kosztorysowanie robót budowlanych.


Budowa domów jednorodzinnych w Poznaniu, Lesznie, Rawiczu, Kościanie

Rozumiemy, że budowa domów jednorodzinnych to ogromna odpowiedzialność. Posiadamy wieloletnie doświadczenia, które wykorzystujemy przy każdej nowej inwestycji. Przy budowie domków jednorodzinnych w Poznaniu, Rawiczu, Lesznie, Kościanie lub każdym innym mieście, wykorzystujemy najlepsze rozwiązania technologiczne i materiały najwyższej jakości. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla wielu banków, dzięki czemu łatwo uzyskasz kredyt na zakup domu. Zależy nam na tym, aby w domu nie zbierała się wilgoć, elementy konstrukcyjne były wytrzymałe i stabilne. W poszyciu dachowym zapewniamy technologie firmy VEDAG – specjalizującej się w wysokiej jakości hydroizolacjach.

Remonty w obrębie Poznania, Leszna, Kościana i Rawicza

Doskonałej jakości remonty to nie tylko wykorzystywanie najlepszych materiałów, ale także precyzja w ich użyciu. Nasze usługi remontowe wykonujemy w Poznaniu, ale również w okolicach Kościana, Leszna, czy Rawicza. Zawsze dokładnie sprawdzamy jakie środki podczas remontu będą najbardziej adekwatne do wykonywanych prac. Pomagamy przygotować pomieszczenie, dbając o czystość przedmiotów zgromadzonych wokół. Wykonujemy remonty zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Dajemy pełną gwarancję dla zrealizowanych prac. Istotną dla nas wartością podczas wykonywania remontu jest dokładność i terminowość. Jesteśmy również w stanie dostosować remontowaną powierzchnię do oczekiwań klientów, tworząc zupełnie nowe przestrzenie architektoniczne.

Elewacje budynków

Nie od dziś wiadomo, że elewacja umiejscowiona jest na najbardziej reprezentacyjnych elementach budynku. Dlatego nie tylko musi być wykonana praktycznie, ale także estetycznie. Elewacje odpowiadają przede wszystkim za zabezpieczenie budynku przed chłodem. Ważne jest dla nas, aby wykonać ją profesjonalnie, z naciskiem na dokładne umiejscowienie w trudno dostępnych miejscach. Elewacje budynków wykonujemy w Poznaniu, Kościanie, Lesznie, Rawiczu, oraz na terenie całego województwa wielkopolskiego. Zwiększamy nie tylko walory estetyczne budynków, ale przede wszystkim ich wartość użytkową i ochronną. Elewacje wykonujemy zgodnie z założeniami urbanistycznymi, zwracając szczególną uwagę, aby odpowiednio zabezpieczała budynek przed warunkami atmosferycznymi.
usługi budowlane leszno usługi budowlane poznań
budowa domów jednorodzinnych kościan budowa domów jednorodzinnych leszno
© 2014 PK-BUD.
Created by
usługi budowlane leszno Leszno
ul. Niepodległości 15

tel. 65 520 79 02
kom. 601 836 548
pkbud@poczta.onet.pl